Ušetřete na dopravném!

Není nic jednoduššího!
Nechte si posílat zásilky službou Zásilkovna.cz a ušetřete tak hromadu peněz a času, nesmyslně stráveného u přepážek na poště.

Doprava zásilky je touto cestou až 4x levnější než standartní doprava zásilky poštou.

Jak to funguje? Mrkněte sem.» Jak ušetřit na dopravném?
Jak ušetřit na dopravném?

Není nic jednoduššího!
Nechte si posílat zásilky službou Zásilkovna.cz a ušetříte hromadu peněz a času, nesmyslně stráveného u přepážek na poště.

Jak to funguje?
Při zadávání dopravy v objednávce zadejte možnost "Zásilkovna.cz", vyberte si pobočku (která je Vám svým umístěním nejblíže nebo u které se nejlépe parkuje), na které si zásilku osobně vyzvednete a už se jen těšte na dodané produkty.

Princip:
Zásilkovna.cz má mnoho svých "poboček" po celé ČR, v každém větším městě dokonce i několik. Přepravu mezi těmito pobočkami si účtuje pevnou částkou 54 Kč.
My Vaši zásilku na jedné z poboček podáme, Vy si ji na jiné pobočce vyzvednete. Tzn., doprava zásilky po celé ČR Vás přijde právě jen na těch 54 Kč. Tedy samozřejmě jen v případě, pokud jste ochotni si zásilku vyzvednout osobně na některé z poboček Zasilkovna.cz :-)

Výhody:
1. Cena za dopravu je stejná po celé ČR, ať si necháváte posílat zásilky odkudkoliv kamkoliv, a to 54 Kč. Což je skoro 3-4x méně než cena, kterou hradíte za poslání poštou.
2. Netrávíte zbytečně spoustu času ve špatně větraných místnostech u přepážek na poštách.
3. Vyzvednete si zásilku v čase, který vyhovuje Vám a nemusíte se s nikým handrkovat o tom, kdy přijede, a jestli vůbec přijede znovu, protože Vás doma zrovna nezastihl v době, kdy je normální smrtelník v práci.

Seznam poboček Zasilkovna.cz, kde si můžete vyzvedávat zásilky, si můžete prohlédnout také zde.