Ušetřete na dopravném!

Není nic jednoduššího!
Nechte si posílat zásilky službou Zásilkovna.cz a ušetřete tak hromadu peněz a času, nesmyslně stráveného u přepážek na poště.

Doprava zásilky je touto cestou až 4x levnější než standartní doprava zásilky poštou.

Jak to funguje? Mrkněte sem.Úvod » Sportovní výživa » LIFEFOOD CHLORELLA BIO, 200G


        

LIFEFOOD CHLORELLA BIO, 200G

Chlorella je jednobuněčná sladkovodní řasa obsahující významná množství důležitých minerálů, vitamínů a fytonutrientů.

 

Číslo produktu: 0000056
Výrobce: Lifefood
Běžná cena 749 Kč
Naše cena bez DPH: 521 Kč
Naše cena s DPH (15 %):
599 Kč

Složení:

100% sladkovodní řasa Chlorella Pyronoidosa

Země původu :

Čína

Chlorella je jednobuněčná sladkovodní řasa obsahující významná množství důležitých minerálů, vitamínů a fytonutrientů. Je proslulá pro své detoxikační účinky, váže na sebe težké kovy a odbourává jedovaté látky z organismu.

Chlorella je nejbohatší zdroj chlorofylu na naší planetě. Chrání před srdečními chorobami, snižuje krevní tlak a odbourává nadbytečný cholesterol. Podporuje tvorbu červených krvinek. Upravuje metabolismus cukru. Díky velkému množství slunečního svitu a schopnosti fotosyntézy je Chlorella zdrojem drahocenných výživných látek. Zvláště cenná je pro svůj vysoký obsah rostlinného proteinu (až 60%). Tělo dokáže lépe využít proteiny rostlinné než ty živočišné, neboť rostl. proteiny jsou menší a méně složité. Rostlinné proteiny zajišťují zdravé svaly a tkáň a tudíž vlastně i tělo. Napomáhá také k produkování „neurotransmiterů“ (přenašeče nervových vzruchů), např. serotoninu, jež je důležitý pro mozek. Po strávení jsou bílkoviny rozštěpeny na aminokyseliny, které mohou být tělem absorbovány bez větší ztráty energie. Chlorela řasa obsahuje všech 8 esenciálních aminokyselin, jakož i mnoho neesenciálních aminokyselin. Tělo si nemůže samo vyrábět esenc. aminokyseliny a proto tyto musí být obsaženy ve stravě. Chlorela neobsahuje pouze vitamíny a minerály, ale také různá rostlinná barviva, např. chlorofyl – zelené barvivo v rostlinách. Chlorella je pěstována blízko rovníku, ve vodách bohatých na minerály. Díky ideálním klimatickým podmínkám se zde řasy výborně vyvíjejí. Po sklizni je Chlorella filtrována, očištěna a ihned sušena. Její vysoká kvalita je udržována a zajištěna stálou kontrolou. Výrobce Chlorelly je první společností, jež ji nabízí s certifikátem BIO. Zaručuje, že k hnojení této řasy byla užita pouze certifikovaná BIO hnojiva rostlinného původu.

Další účinky:

Zmírňuje záněty a vyživuje dásně, omezuje afty, napomáhá hojení ran, bércových vředů Podporuje trávení, působí preventivně proti rakovině tlustého střeva Detoxikuje organismus, čistí trávící ústrojí a podporuje vylučování. Díky obsahu DNA, RNA a dalších látek významně podporuje regeneraci jaterních tkání a prodlužuje mládí buněk, protože obsahuje unikátní růstový faktor CGF, jež neutralizuje vnitřní pH. Působí silně prebioticky, hodí se jako detoxikační kůra po užívání léků, hlavně antibiotik. Omezuje výskyt plísní v těle. Zlepšuje spánek, povzbuzuje myšlení a paměť Chrání před degenerativním onemocněním Zvyšuje imunitu-stimuluje tvorbu interferonu. Zásobuje tělo účinnými antioxidanty, zpomaluje stárnutí, je prospěšná u prevence proti nádorovým onemocněním. Optimalizuje hladinu cholesterolu v krvi, omezuje vznik kardiovaskulárních chorob. Posiluje a vyživuje, velmi napomáhá u chudokrevnosti.

Doporučené dávkování:

5 tablet 3 x denně s dostatečným množstvím vody nebo čerstvých štáv.

Obsah:

200g