Ušetřete na dopravném!

Není nic jednoduššího!
Nechte si posílat zásilky službou Zásilkovna.cz a ušetřete tak hromadu peněz a času, nesmyslně stráveného u přepážek na poště.

Doprava zásilky je touto cestou až 4x levnější než standartní doprava zásilky poštou.

Jak to funguje? Mrkněte sem.O nás
Naše společnost

 

   "Je to rebel! ... Tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... zesměšnil!"

Tak asi takhle nějak by se dala jednoduše popsat existence společnosti BIOzMoravy v tomto našem dnešním světě.

Obecná situace na trhu totiž není úplně dle našich představ.
Pod pojmy, jako jsou BIO nebo EKO, si můžeme představit leccos. Nejčastěji pak předražený šmejd, který zpravidla funguje podstatně hůře, než výrobek klasický, a to ještě jen když máme notnou dávku štěstí. Někdy se takový výrobek prostě nenamáhá fungovat vůbec.

"Kdo, proboha, rozhodl, že "bio" a "eko" musí být, někdy klidně i několikanásobně, dražší než klasika? A fungovat několikanásobně hůře?" - Jsou asi věci mezi nebem a zemí, které my prostě nechápeme.
S touhle "politikou" ovšem nechceme mít v žádném případě nic společného. Ba naopak, chceme férové produkty za férových podmínek pro férové lidi.

U nás jednoduše můžete počítat s tím, že mléko bude obsahovat laktózu, v masných výrobcích najdete maso, jahodový džem bude z opravdových jahod, mycí výrobek občas i něco umyje a po spláchnutí do kanalizace nesežere půl městské čtvrti, načež jeho prázdný obal nebude po nocích osvětlovat temná zákoutí panelových obydlí.

Stejně tak, jako planetu na které žijeme, také i naši křehkou tělesnou schránku máme jen jednu. Bohužel, v reálném životě nemůžeme zmáčknout, dnes tolik oblíbené, tlačítko restart a prostě začít znovu. Začít úplně nový život na úplně nové, krásně zelené, čerstvým ozonem provoněné, chemikáliemi nezničené kuličce a jako bonus navíc, ve zcela novém, krásném, svěžím a na 100% funkčním těle.

Proto si my, lidé v BIOzMoravy, myslíme, že bychom si měli oboje maximálně šetřit a nehuntovat více, než je opravdu nezbytně nutné.

Naše tělo je jedinečným organismem. Je křehké zvenčí i zevnitř. A stejně jako o domov, lásku nebo děti je třeba o ně pečovat. Příroda mu neškodí. Z přírody jsme přece vzešli. A v přírodě, i když to tak už dnes mnohdy nevypadá, pořád žijeme.

Buďme tedy ohleduplní sami k sobě, k matičce Zemi, používejme přírodní produkty, které neškodí nám, ani nikomu jinému, jejichž výroba je zcela v souladu s přírodními pravidly fair-play a které splní naše očekávání.

Ne každý náš produkt ale musí nutně mít onu BIO či EKO "nálepku". Musí ale do posledního písmenka naplňovat svou podstatu, fungovat, být ekologický a hlavně dostupný.

Vítejte v našem světě. Ve světě, kde zelená je fakt zelená...